wtorek, 4 czerwca 2013

 Tak jestem Belieber a Tobie nic do tego.Mam swojego idola każdy go ma więc nara jak wam się coś nie podoba :)

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Cała prawda



Wlaśnie czemu tak sądzicie , a co niby chlopak ma być brudny,chodzić w dzwonach i halówkach ?Ja naprzykład nie chciałabym mieć takiego chłopaka

Zakochani Są Slodcy



Nie wiem jak ci powiedziec, ze sie w Tobie zakochalam, od pierwszego wejrzenia, wlasnie zrozumialam ze bedziesz tym jedynym, na ktorego bede mogla patrzec godzinami.Dziękuję Ci za te wszystkie chwile spędzone z Tobą za Twój uśmiech.

SKEJCIIIIIIII *o*

Wszyscy skejci którzy lubią taką stylizacje polecam :D